Vstupenky

Společenský večer připravujeme sami pro sebe…

Společenský večer není ziskovou akci, ceny vstupného jsou stanoveny tak, aby pokryly náklady na pronájem prostor a kapelu. Abychom zachovali dobré podmínky k tanci i posezení, omezili jsme počet vstupenek na 200 kusů.

Vstupenky budou v prodeji od 1. prosince!

Cena vstupenky je 300,- Kč

Pokud jste srdcaři a chcete nás podpořit, můžete si pořídit sponzorskou vstupenku.

Cena sponzorské vstupenky je 500,- Kč a více

Každého majitele sponzorské vstupenky budeme mimořádně hýčkat! 😉

Počet sponzorských vstupenek je omezen.

Co tvoří cenu vstupenky?
50% – nájem sálu
20% – kapela
9% – OSA
21% – ostatní výdaje

Jak získat vstupenky?

Na Skautském tancování

Každý pátek od 18:00 do 21:00 na Skautském tancování
ZŠ nám. Svobody 2, Náměstí Svobody 2, Dejvice, viz. stránky Skautského tancování

Online prodej

Na email kontakt@skautske-tancovani.cz nám napište, kolik lístků chcete. Pošleme Vám číslo účtu a podrobnosti k platbě. Po zaplacení pak budou lístky připraveny k vyzvednutí u vstupu na ples nebo zaslány na tvůj email.

Bazar vstupenek

Pokud se dostanete do situace, že nebudete moci využít vstupenky sami, nebo budete uvolněné vstupenky shánět, můžete je nabídnout v bazaru vstupenek.

V bazaru jsou momentálně nabízeny nebo poptávány tyto vstupenky:

Nákup/Prodej JménoKontaktKolik vstupenekDoplňující informace (př.: jak s předáním, atd...)