O soustředění

Soustředění není akce, kterou by někdo pořádal pro někoho, ale akce, kterou si “účastníci” pořádají sami pro sebe. Úspěch je tedy závislý na každém z nás. Každý se může zapojit a přispět.

Nejedná se o klasické (sportovní) taneční soustředění, ale spíše o prodloužený “stmelovací víkend” skautského tancování, kde můžeme:

• strávit spolu více než jeden večer
  • kam můžeme s sebou vzít svoje partnery/ky a kamarády/ky
  • kromě tancování si udělat i nějaký kratší výlet, nebo podniknout nějakou jinou aktivitu
  • pozvat nějakého externího “trenéra”

Je to fajn akce, protože:

• součástí hotýlku je vlastní společenský sál s parketem 16×8,5 m (sál je skutečně velmi útulný a o tancování si vyloženě říká)
  • celý objekt (vyjma restaurace) budeme mít  sami pro sebe
  • budeme mít zajištěnou plnou penzi, zázemí tedy ideální
  • jede sem přímý autobus z Prahy

od čtvrtka 21. do neděle 24. listopadu 2019 (na pátek bude potřeba dovolená)

1680,- Kč (cena ubytování s plnou penzí, cena nezahrnuje nápoje k jídlu)
45,- Kč (rekreační poplatek)
cca 100,- Kč náklady na společné výdaje
cca 400,- Kč  na trenéra – po dohodě s včas přihlášenými účastníky. Cena neobsahuje dopravu a nápoje. Jízdenka na autobus (zpáteční) stojí cca 300,- Kč.

Další informace

Na podrobnosti se můžete optat kohokoliv z pořadatelů, nebo libovolného účastníka z minulých let:

Bára a Vobo (s dětmi), Martin Koller, Vanda, Blanka U. a Michal, Cham a Kuba, Janík, Vašek, Katka, Jirka R., Filip, Lucka K., Kulda a Gazela,  Olda a Radka (s dětmi), Jindra a Anička (s dětmi), Extráč a Eliška, Kalich a Iveta, Myš, Hvězdář, Dana, Martina P., Filip, Karkulka, Eva, Lukáš, a další..