Nová tělocvična – podrobnosti

Podařilo se nám získat pěknou novou tělocvičnu. (poklepáním obrázek zvětšíte)
Chtěl bych tímto poděkovat všem, kteří se do hledání zapojili. Přineslo to své ovoce. Sami bychom měli s hledáním potíže.
Umístění
Popis cesty najdete v článku. Není to sice tak hodně v centru, ale spojení je myslím velmi dobré.
Proč právě tahle tělocvična
Z možných tělocvičen byla tato nejlepší, protože:

• dobrá velikost, dobré místo, dobrá cena
  • ač je tělocvična větší, zůstává útulná
  • mohli jsme si uložit reprobednu
  • můžeme chodit i ve dnech školních prázdnin
  • před námi ani po nás nebude nikdo chodit, takže budeme mít své soukromí

Celkově na mě tělocvična a její prostředí působí velmi dobře a s vedením školy se dobře jednalo.
Jediným znatelným omezením je zamykatelná brána do dvora školy. Uvidíme, co život ukáže. Určitě se budeme snažit něco vymyslet, aby bylo toto omezení co nejmenší.
Šatna
Budeme mít k dispozici jednu společnou šatnu, která je dostatečně velká. V šatně je možné použít skříňky, které si můžete zamknout vlastním visacím zámkem. (to si však myslím, že nebude potřeba)
Šatna je hned naproti tělocvičně, asi jako pánská šatna ve Štěpánské.
Výhledově bude možné použít i sprchy(také společné 😉 ), ale od těch nemáme zatím klíče.
Cena
Jak se ukázalo, cena ve Štěpánské byla jedinečná a nebylo jí možné dosáhnout snad ani na periferii. Proto je nutné zvednou vstup na 40,-Kč.
Cena 40,- Kč bude udržitelná jen v případě, že bude zachována návštěvnost, jaká byla ve Štěpánské, tak se snažte.;-)
Pro stálé návštěvníky bude možný nákup „tramvajenky“ (předplatné) za cenu výhodnější. Tato informace bude však obsahem samostatného článku.